Philips Marathon Ultimate

blank


Philips torbasız elektrikli süpürge Marathon Ultimate

XB9185/07

TriActive Ultra LED başlık; tüm zeminlerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar.1

Alerji H13 Filtre; polen, evcil hayvan tüyleri, ev tozları ve diğer alerjenler dahil en ince tozları bile %99,9 oranında hapseder.

Power Max Sensör, filtre temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

İngiliz Alerji Federasyonu (British Allergy Foundation-BAF) onayına sahiptir. BAF sertifikası, alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşadıkları ortamda bulunan alerjenleri temizleyen, engelleyen ve azaltan ürünlere verilmektedir. 

Philips torbasız elektrikli süpürge, Marathon Ultimate, XB9185/07, TriActive Ultra LED başlık, ergonomik tutma kolu ve sert zemin başlığı
blank

TriActive Ultra LED başlık

 Özel zemin ışığı teknolojisi sayesinde gözle görülmeyen tozları ortaya çıkarır. Tüm yüzeylerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar.

blank

PowerCyclone 10 teknolojisi

 Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin sunduğu yüksek performans sayesinde süpürgenizde en yüksek emiş gücünü* elde edersiniz.

blank

Alerji H13 filtre

 Temiz hava filtresi sistemimiz, alerjiye hassas ve daha yüksek hijyen seviyelerine ihtiyaç duyan kişiler için polen, hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere en ince tozları bile % 99,9 oranında hapseder.

blank

PowerMax sensörü  

 PowerMax Sensörümüz, filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

Open chat
Whatsapp Hattı
Merhabalar

MOD teknik olarak nasıl yardımcı olabiliriz ?
Servis Telefonu