blank

Ferhatpaşa Philips Servisi

Ferhatpaşa Philips süpürge servisi Marka Süpürgelerin Bütün Modellerinin Tamir , Yedek Parça , Bakım , Filtre Temizlikleri ve daha Bir çok sorun için çözüm önerileri için Bizim ile irtibata geçiniz ve Bu hizmetten Sizde yararlanın. http://www.supurgeservisi.com/iletisim/ <===Bu adresten iletişim bilgilerimizi ulaşabilirsiniz.

blank

Philips Süpürgeniz ile ilgili yaşadığınız problemler hakkında şikâyetlerinizi iletmek, yorumlarınızı belirtmek, elektrik süpürgesi ayak, fırça, torbası, yedek parça istekleriniz, servis, bakım, onarım ve arıza tespit talepleriniz için haftanın 7 günü 24 saat yıl boyunca hizmet veren Philips Servisinin çağrı merkezini 0532 795 26 71 numarası aracılığıyla arayabilir, profesyonel ekibimizin hizmetini en ucuz fiyatlarla edinebilirsiniz.

blank

Tüm Marka ve Modeller İçin Servis İmkanı

Günümüzde süpürgelerin marklarının ve modellerinin çokluğundan dolayı servis bulmada ve bulunan servise güven konusunda sıkıntı yaşandığının farkındayız.

Bu sebepten dolayı MOD Teknik süpürge servisi olarak Tüm marka ve modelleri tek çatı altında servis imkanı sunmaktayız. Servisimiz öncelik hedefimiz Süpürgenizin en iyi duruma getirmek ve sıkıntısız bir servis süreci geçirmesini sağlamaktır.

Yüksek memnuniyet ve geri dönüşler sayesinde müşterimizin 35 yıldır süren bu yolculuğu

blank

Gezici Servis

Gezici servisimiz ile isteyen müşterimizin süpürgelerini evlerinden alıp evlerine teslimat yapılmaktadır. Bu imkan Mesai Saatleri içerisinde Aynı gün teslimat ile Yapılmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aldığımız süpürgeleri Tamir ve Bakım işlemleri tamamlandığında Aynı gün teslimat yapmaktayız.

1 Sene Parça Garantisi

Parçalarımızın orjinal olması sebebi ile Süpürgelerinizde motor değişimi yapıldığı takdirde 1 sene parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ferhatpaşa Philips Süpürge Servisi Kampanyaları

Philips Süpürgesi Servisleri %50 lere varan indirimlerden yararlanma şansını kaçırmayın.Müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve onlara alternatifler sunmak amacıyla çalışırken Philips Servisi hizmetini sürekli olarak geliştiriyor. Philips Süpürgesi Servisleri müşterilerine birçok üründe kampanya sunarak müşterilerinin mutluluğu için çalışıyor.


SERVİS BÖLGELERİ